Jak se přihlásit
                                                                            Je to jednoduché, postupujte bod po bodu...

Jdeme na to! Nebojte, společně to zvládneme!

Jestli milujete zpěv a hudbu vůbec, tak jste tady rozhodně správně! Chcete se zlepšit, zapracovat na technice, pokořit trému, vystupovat, užívat si hodiny zpěvu, odreagovat se, poznat spoustu nových hudebních přátel...? Pokud zní alespoň jedna Vaše odpověď kladně, postupujte následovně...

Jaké si přejete naše první setkání? Vyberte si jednu z následujících VARIANT:

A) Nejlepší je podle nás PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKA, na které prověříme Váš talent, sestavíme studijní plán a řekneme si, na čem je třeba zapracovat. Budete přesně vědět,  jak na tom jste a společně pro Vás můžeme vybrat nejlepší možnou variantu výuky a lektora. Platba 300 Kč, instrukce bod po bodu níže.

B) Chcete se potkat rovnou na první lekci? Dobře, pak postupujte bod po bodu níže, ale jen Vás navíc prosíme o přiložení krátké ukázky Vašeho zpěvu (odkaz vložte v Přihlášce do kolonky Doplňující informace). Prosíme Vás o platbu školného předem na náš účet.

C) NEZÁVAZNÁ KRÁTKÁ KONZULTACE, která slouží pro zodpovězení Vašich dotazů. Zazpíváte nám kousek jedné písně a my Vám jen řekneme, zda by výuka měla smysl nebo ne. Nebudeme ale analyzovat nedostatky, talent, ani stavět studijní plán. Toto setkání je zdarma. Stačí nám pouze napsat, že máte zájem o tuto konzultaci a potvrdit si termín - KAŽDÁ PRVNÍ SOBOTA V MĚSÍCI: v 10 - 11 hodin. 

Výběr varianty B:

Pokud se uvidíme poprvé přímo na lekci, nezapomeňte si s sebou vzít USB flash disk a nachystejte si prosím dvě libovolné písně.

Při výběru VARIANTY A nebo B, postupujte následovně:

1. Vyplňte a odešlete závaznou PŘIHLÁŠKU KE STUDIU.

Pokud nám nepošlete přihlášku, nebudeme Vám moci nabídnout možné termíny pro přijímací zkoušku nebo první lekci.

2. Vyčkejte, ozveme se Vám mailem s možnými termíny prvního setkání, vyberte si termín a informujte nás o něm. Jakmile si den a čas potvrdíme, zaplaťte přijímací zkoušku nebo první část školného převodem na náš účet.
Přijímací zkouška stojí 300 Kč - jde o prověření talentu a vytvoření studijního plánu. Prosíme Vás o zaplacení této částky na účet 1643165014 / 3030 - do poznámky uveďte zkouška + celé jméno. Platba musí být na našem účtě minimálně dva dny před termínem zkoušky nebo zašlete potvrzení o platbě, jinak Vám termín nerezervujeme. Totéž platí i pro rezervaci termínu lekcí.
Platby školného viz Ceník, záleží na tom, jaký kurz si vyberete. 

Výběr varianty A: DALŠÍ INFO K PŘIJÍMACÍ ZKOUŠCE:

         Přijímací zkouška se skládá ze tří částí (zpěv, intonace, rytmus). Připravit se můžete pouze na první část, kterou je zpěv dvou libovolných populárních písní bez doprovodu.
          Na základě výsledků přijímací zkoušky a Vašich přání se dohodneme na typu docházky:

  • Pravidelná - 1 hodina týdně nebo 1 hodina 1 x za 14 dní / nepravidená - nárazové konzultace
  • Sólové lekce, duo, trio, vokální skupina, kondiční zpívání, péče o hlas, ...

Co budete potřebovat k výuce?

  • Nastudovat si ŠKOLNÍ ŘÁD, ať víte jak se správně omlouvat a jak to u nás chodí.
  • Zajistit si USB flash disk na studijní materiály a nosit si ho vždy s sebou na lekce.
  • Nosit si texty písní ve dvou kopiích - jednu pro sebe a druhou pro lektorku.

A pak už jen čas na trénování a to je úplně všechno. ;-)

Pokračujte na záložku Kalendář akcí: