On-line a video výuka

START ve zpěvu!
VIDEOKURZ  ZPĚVU 
pro začátečníky a mírně pokročilé

Potřebujete se nakopnout?
Získat luxusní technické základy, na kterých pak můžete dále stavět?

Pak je tento kurz právě pro vás úplná pecka! 


 • Šest VIDEOLEKCÍ (6x 60 min), kde vše postupně vysvětlíme od základů, upozorníme na časté chyby a ukážeme jak to být má, ale i nemá, abyste věděli, jak přesně na to. 
 • Jde o shrnutí všech nejdůležitějších poznatků a jejich spojení s praxí (ukázáno i na písních).
 • K celému kurzu máte roční přístup.
 • V případě nejasností máte v průběhu prvních dvou měsíců kurzu 2 cca 10 minutové osobní videochatové nebo telefonické konzultace zdarma. Abychom měli jistotu, že se vše učíte správně. 
 • Velkou výhodou tohoto kurzu oproti osobní variantě (kdy se setkáváme v naší zkušebně) je, že se k videu můžete vracet a absolutně nic vám neuteče.
 • CENA za celý VIDEOKURZ:   2.500 Kč

Videopozvánka ke kurzu:


OSNOVA KURZU:

 1)  Úvod - cíle, nastavení tréninku, postoj, DECH, propojení s hlasem, hlavová rezonance
2)  Rozvoj základů, prohloubení dechové opory a propojení s hlasem, základní hudební terminologie
3)  Protažení, sjednocení vokálů, obličejová gymnastika a ARTIKULACE
4)  Opakování + HLASOVÉ TECHNIKY užívané v populární hudbě
5)  Prohloubení hlasových technik, cvičení na každou z nich + HLASOVÁ HYGIENA
6) Kompletní ROZCVIČKA + ANALÝZA TRÉNINKU PÍSNĚ - správný postup

ČASTÉ DOTAZY k tomuto kurzu:

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ? 
Pro začátečníky, kteří neumí nic nebo i pro mírně pokročilé, kteří si chtějí zopakovat a zdokonalit techniku a vychytat detaily (či technické zlozvyky). Věkově 10+ až neomezeně.

JAK TO BUDE PROBÍHAT? 
Dostanete přístup do videokurzu na náš web KLUB ZPĚVÁKŮ, jednu lekci potrénujete týden nebo 14 dní a pak se vrhnete na další. Takto to budete dělat šest lekcí po sobě. VÝHODA PRO VÁS JE V TOM, ŽE SE K VIDEU MŮŽETE VRACET, PUSTIT SI HO NĚKOLIKRÁT A NIC VÁM TÍM PÁDEM NEUTEČE. Když totiž z takto našlapného kurzu, který byl živě, přijdete domů, polovinu věcí už nevíte... Tady Vám to nehrozí. ;-)

BUDE TO STEJNĚ KVALITNÍ JAKO OSOBNÍ VÝUKA?
ANO! Nic nenecháváme náhodě. Kurz je velice podrobný a bude Vás varovat i před častými chybami, takže se nemusíte bát, že by Vám třeba něco nebylo jasné nebo že byste se snad něco mohli naučit špatně. Navíc Vám budeme k dispozici ke krátké videokonzultaci. Důležité je také říct, že tento kurz je především "nalejvárna" informací a správných technických postupů, takže zas tak nevadí, že se neuvidíme osobně.

Reference na VIDEOKURZ pro začátečníky

Našla jsem si systém a lekce mě velice bavily. Spousty zajímavých věcí a rad. Krásně to, Ivetko, podáváš! Každý den trénuju a u toho třeba vařím. Velká výhoda je, že si lekce můžeme vracet. Navíc Tvé hodiny mě vždy dodají tolik energie, to je paráda a taky jsem moc nadšená Tvojí profesionalitou. Díky!

Dita Eliášová

Pecka! Nejlepší videokurz, který jsem prošel! Díky za ten systém a pořádek, že člověk ví přesně, co má dělat a jak. Velký progres!

Tomáš Novotný

Za mě kurz proběhl nad očekávání. Byla jsem trochu skeptická k online výuce, ale překvapilo mě, že je to fakt pěkně a podrobně vysvětlené, takže mi to formou videí ve finále vůbec nevadilo. Případně, když si nejsem jistá, spojily jsme se přes Facetime, což bylo super. Po pár dnech, jsem začala dělat pokroky - jako třeba nezpívat přes krk, což byl můj velký problém... Ale jak Ivet říká, je fakt potřeba trénovat a všechno jde... Takže za mě palec nahoru. 

Nikola Otáhalová

Díky video kurzu pro začátečníky jsem se dozvěděl jak se správně rozdýchat, rozezpívat, jak správně dýchat během zpěvu, pracovat v rámci zpěvu s celým tělem a hlavně jak pracovat s hlasivkami. Celý kurz je velice dobře vysvětlen, vše se dá pochopit a pokud člověk bude dělat vše tak jak má, cítí brzy výsledky. Projev Ivety Holasové z videa je velice příjemný a přesto na profesionální úrovni, stejně tak jako celá komunikace s ní. Všem kteří to myslí se zpěvem opravdu vážně tento kurz vřele doporučuji. Já byl nadšen, ačkoliv jsem se toho ze začátku malinko bál. Můj strach ovšem opadl po shlédnutí prvního videa, to jsem věděl že to rozhodně byla dobrá volba! 

František "Fanny" Votava


Přátelé, doporučuji z celého srdce tento výborný kurz od Ivety Holasové (teďuž i moje paní učitelka;)). Proč to zkusit:
1. Doba je nejistá, můžete zůstat doma a učit se.
2. Díky kurzu každý den otevíráš nové možnosti svého hlasu. 
3. Zpěv zvedá náladu, léčí a uklidňuje.
4. Zpěv přispívá ke zdraví a kapacitě plic
5. Něco nového se může naučit každý. P.S. Blíží se Vánoce - je to výborný dárek pro ty, co vždycky chtěli začít zpívat a furt to odkládají ;-)

Maria Michailova


Kurz se mi líbil moc, byl zpracovaný opravdu perfektně, lidsky a měla jsem pocit, jako by jsi mě ,,drezurovala" u mě v obýváku osobně. :) Pokrok cítím, hlavně co se týče kontroly hlasu. Rozsah je občas lepší, občas horší, ale učím se pracovat s tím, co den přinese. :) To beru také jako něco, co jsem se z kurzu naučila, krom spousty další potřebné teorie. 

Adriana Vavříková

Chceš zpívat a nevíš, jak na to? Před třemi měsíci jsem na tom byl stejně. Čti dál! Měl jsem to štěstí, že jsem v září narazil na inzerát, který zveřejnila Soukromá škola populárního zpěvu, kde Iveta Holasová hledala chlapa do Rock/Metal vokální skupiny. Jako první krok jsem absolvoval online kurz pro začátečníky a mírně pokročilé. Přiznám se, že to nebyl můj první online kurz - měl jsem dříve zakoupen něco jiného od jiné školy. Tenhle od Ivety mě ale výrazně posunul. V čem je podle mě lepší?
1. Pochopil jsem vše v širším kontextu a informace začaly dávat smysl.
2. Má tah na branku - obsahuje tréninkový plán, který vytvoří kvalitní základy pro zpěv.
Díky těmto základům a pár rozšiřujícím lekcím jsem si za 2,5 měsíce mohl na pódiu zazpívat náročné věci jako Blind and Frozen od Beast in Black nebo Wish I Had An Angel od Nightwish.Tak neváhej a objednej si to taky! Budu se těšit, že se potkáme na pódiu!

David Koudela

Ráda bych touto cestou poděkovala Ivetce za flexibilní přizpůsobení se situaci a parádní kurz, který je veden jako hodinové video. Ivča nás začátečníky jasně a velmi srozumitelně provedla základy zpěvu. Velmi oceňuji i to, že lekce byly zpětně dostupné. Osobně jsem s nimi pracovala pravidelně v rámci tréninku. Případné osobní konzultace pak mohly opravit chyby či nejistoty, které mohly nastat, když jsme trénovali sami bez zpětné vazby. Kurz rozhodně doporučuji všem, kdo chtějí ovládat svůj hlas.
Ivi, moc děkuji. 

Andrea Krumlová

Nejdříve se mi do toho nechtělo, ale teď jsem moc ráda, že jsem do toho šla. Natrénovat si vše v klidu doma pro mě bylo opravdu komfortní a navíc jsem byla mile překvapena skvělým a podrobným vysvětlením všech věcí v kurzu. Vše jsem pochopila, bavilo mě to a takový pokrok jsem nečekala!

Aneta Sýkorová

Díky kurzu pro začátečníky jsem si konečně ujasnila, jak se správně dýchá. Najednou mám díky tomu pevnější hlas jak v populárním, tak klasickém zpěvu. Skvělé! Díky moc! 

Barbora Mikolášiková

Pokrok jednoznačně sleduji. Za prvé jsem si ve spoustě věcech uvědomila co jak a proč mám dělat a to ve velmi krátkém čase, oproti tomu když jsem si to zkoušela sama. Taky jsem si ověřila, co dělám doposud dobře a co špatně. Za druhé moc se mi líbí, jak jsi celou věc podala, bylo to moc hezky, tak akorát stručně a pochopitelně shrnuto. Za třetí, bylo super, že se probralo nebo minimálně nakouslo vše, co mě osobně zajímalo. Obvykle když jsem měla nějaký osobní dotaz, odpověď čekala v dalších lekcích, takže super. Za čtvrté, byl to dobrý náboj a pomohlo mi to stanovit si nějaké cíle. Suma sumárum bylo velmi přínosné a jsem ráda že jsem to zkusila. :-)

Marie Komárková

Kurz byl úžasný! Moc Ti děkuji za to, co jsi mi dala - je to pro mě rozhodně osobní přínos. Jsi skvělá žena - kéž by takových lidí bylo na světě víc.

Kateřina Ryšková

Moc se mi přístup Ivetky líbí. Dovede člověka tak nadchnout, že jsem se hecla a opravdu denně cvičila. Dovede vše srozumitelně vysvětlit, hned jsem identifikovala spoustu začátečnických chyb, které jsem dělala. Vybírá účinná cvičení, vysvětlí i co je jejich cílem, takže každý se může zaměřit na to, v čem má rezervy a může sledovat svůj progres. Má osobní přístup, kdykoliv poradila s problémy, které jsem v technice měla. Měli jsme k dispozici skvělá videa, ke kterým jsme se mohli vracet, což mělo taky své nesporné výhody. Za těch 6 týdnů začátečnického kurzu jsem udělala větší pokrok, než za 3 roky ve sboru.

Jsem moc ráda, že jsem do toho šla, a že jsem měla šťastnou ruku při výběru školy. Ne že bych teď už o sobě řekla, že umím zpívat, ale myslím, že mám dobré základy, na kterých se dá stavět dál. A pokud to půjde, určitě to bude právě v této škole. Takže všichni, kdo váháte, jděte do toho!

Kamila Procházková


Kurz sa mi velmi páčil. Pokrok vnímam určite, hlavne čo sa týka tej dychovej podpory a je mi jasnejší aj rozdiel medzi technikami spevu. Takže velmi ďakujem za super online kurz. :-) 

Jana Koláriková

Videa jsem poctivě prosel a udělal jsem si spoustu poznámek. Pokrok cítím už jen z toho, že jsem začal některé věci dělat jinak a hned je to lepší. Co se týká kurzu samotného, je zpracovaný perfektně. Všechno jsem z něho pochopil v podstatě hned. Díky moc...

Vít Lopour


Kurz byl perfektní. Měla jsem z online kurzu předsudky, protože to většinou je hodně neosobní a nenutí to člověk se aktivně zapojit. Musím ale přiznat, že předsudky byly neopodstatněné. Videa jsou skvěle připravená, jsou tam dostatečné časové prostory na procvičování, srozumitelná forma, upozorňování na chyby, člověk má opravdu pocit, že je na "živé" hodině a vtáhne ho to. V rámci svých časových možností jsem trénovala jak to šlo a cítím určitě znatelný posun. 

Lenka Petyovská

Kurz jsem úspěšně dokončila a moc za něj děkuji! Moc mi pomáhala tvoje dechová a cvičení na rozezpívání, mám v plánu je nadále trénovat alespoň sama doma u klavíru. Taky mě posunulo dál zpívání písniček - naučit se je podrobně rozebrat do detailu, zaměřit se zvlášť na jednotlivé části jako frázování, intonaci, artikulaci až po hlasové techniky. Začala jsem více využívat techniku plného hlasu a moc si to užívám! Budu teď ještě nějakou dobu trénovat, naučím se zazpívat pár nových písniček a přijdu určitě i na sólovky.

Kristýna Vašková

Kondiční VIDEOKURZ ZPĚVU
pro mírně pokročilé a pokročilé
neboli VIDEOKONDIČKY


Chcete rozvíjet nebo udržovat svoji hlasovou kondici?
Analyzovat písně a zjistit, jak zpěváci pracují se svým hlasem?
Nebo se chcete napojit v práci po výše zmíněném ZAČÁTEČNICKÉM KURZU?

Pak je tento kurz právě pro vás zase úplná pecka!  

 • VIDEOLEKCE trvá kolem 30 - 40 minut.
 • Každá lekce je sestavená z jiné rozcvičky, která se přizpůsobuje tomu, jakou píseň budeme analyzovat. VŠE VYSVĚTLÍME - jak a proč!
 • Hlasová cvičení jsou ve velkém rozsahu, takže se hlas dostává postupně do skvělé kondice.
 • Je zde celá řada triků a tipů, jak zpěváci pracují s posazením hlasu a tím pádem máte možnost objevit techniky, o kterých se vám ani nezdálo.

Seznam lekcí podle písní nebo zaměření:

00. UKÁZKOVÁ LEKCE ZDARMA: Ironic - Alanis Morissette
01. Shallow - L. Gaga a B.Cooper
02. FALZET V PRAXI: Sugar - Maroon 5
03. ARTIKULACE: Anděl - Xindl X + Optimista - O. Lounová
04. Sober - P!nk
05. VIBRATO: Elvis Presley (Love Me Tender + Can´t Help Fallin in Love)
06. Numb - Linkin Park
07.  A pak - Klusovi
08. HLASOVÉ PŘESKOKY: Zombie - The Cranberries
09. The Phantom Of The Opera
10. Amy Winehouse (Rehab + Valerie + Back To Black)
11.  It´s My Life - Jon Bon Jovi
12. KANTILÉNOVÉ ZPÍVÁNÍ: Mája - K. Gott / Nightwork
13. Jolene - M. Cyrus / D. Partton
14. Set Fire To The Rain - Adele + Žít svůj sen - Dymytry a Arakain
15. TAH, VIBRATO: Zimní královna - Lucie Bílá a Arakain
16. Perfect - Ed Sheeran + Beyoncé
17.  Highway To Hell - ACDC
18. Bohemian Rhapsody (hlavní hlas) - Queen / pozn.: podrobně - 60 min
19. Black or White - Michael Jackson / pozn.: podrobně - 60 min
20. Mercy - Duffy / Vojta Dyk / pozn.: podrobně - 60 min

 • Pozn. Písně jsou vybírány nebo případně přímo v lekci popsány tak, že si každou z nich může zazpívat žena i muž (nebo jsou v rámci jedné lekce analyzovány dvě písně).
 • V případě, že by nějaká poloha (výška) písně neseděla, doporučujeme: www.x-minus.pro . Tady si podklad můžete posunout výš i níž, jak je potřeba, jednoduše on-line.

CENA za celý VIDEOKURZ (21 videolekcí) ........................  3000 Kč

Tipy!   
1) Lze zkombinovat osobní výuku a videolekce, ušetříte čas i peníze, ale progres je zaručen!
2) Pokud si tenhle kurz koupíte, můžete cvičit jednu lekci pravidelně každý týden v daný čas, poté podle ní trénovat týden a takto vám výuka vyjde na celé pololetí. Nebo pokud si lekce nastavíte po 14 dnech, pak to vyjde na celý školní rok. ;-)
3) Vstupte do našeho KLUBU ZPĚVÁKŮ a budete tu mít k dispozici nejen tenhle skvělý videokurz, ale i hromadu dalších videonávodů k technikám, hlasových cvičení, materiálů pro nácvik vícehlasů a chat zpěváků.

REFERENCE na videokurz
pro mírně pokročilé a pokročilé

Videokurz byl skvělý nápad. Každá lekce byla něčím zajímavá a pokaždé jsem se naučila nebo si procvičila něco jiného, třeba i mimo mou komfortní zónu. Moc se mi líbilo, jak byl kurz "živý", často jsem se cítila, jako bych byla na opravdové lekci. I přesto, že šlo v podstatě o nouzové řešení v karanténě, vidím v tomto typu výuky velký potenciál i do budoucna. 

Vendula Macurková


Videokurz se mi líbil. Hodně mi pomohl s dechovou technikou a tím pádem se mi i zlepšil tón a celkově se mi zpívá líp. A bylo zajímavé jak Ivet vysvětlovala, co zpěváci používali za techniky a ty podrobnosti kolem. Takže za mě velká spokojenost. Díky. 

Dave Bubeníček


Videolekce zpěvu jsou bohaté na spousty informací a tipů jak pracovat s hlasem - poutavou formou. Koho baví zpěv, rozhodně doporučuji.

Martin Horák


Kondiční videokurz od Ivety Holasové, by Vás měl udržet "v kondici". Ale mně přijde, že nejde o to, že Vás v té "kondici" udrží ale o to, že Vás o velký kus dál posune. Ne celý videokurz, ale každé konkrétní video může Vás posunout tam, kam jste se ani neodvážili. Jsem moc šťastná, že Ivet znám a že jsem měla příležitost ten videokurz koupit jako jedna z prvních, když se začala karanténa... V každém videu najdete nové dechové a hlasové cvičení na různý druh vokalní techniky, pokaždé novou píseň (nový žánr). Pokaždé se naučíte něco úplně nového. I když řekněte, že zrovna ta nebo jiná písnička Vás vůbec nebaví, po video hodině si to rozmyslíte! Každá hodina je přínosná, každá píseň. Doporučuji to všem zpěvákům, kteří se chtějí posunout dál, objevit v sobě něco nového. Tohle je poklad, který máte doma a můžete si ho užívat naplno! 

Maria Vesna Michailova

Tímhle se nám všem splnil sen - mít svou super "úču" doma. Všechny ty videa byly super, navíc jsem se u toho kolikrát fakt zasmála. Jinak za mě nejlepší Highway to Hell, boží rozcvička a nakonec mě překvapilo, jak lehko se mi to zpívalo. Takže moc a moc děkuju, žes nám všem zpříjemnila karanténu a nenechala nás bez hodin.

Martina Nedělková


Celý videokurz paráda! Oceňuji pestrost žánru a pestrost rozcvičky a rozezpívání. Dokážu si představit, že to není sranda, točit lekce na jeden záběr, takže super!

Aleš Komínek


Za mě je na tom super hlavně to rozezpívání, je to pohodlnější a efektivnější, než když to cvičím sama... a snadněji se člověk "donutí". A líbila se mi obličejová gymnastika, mnohdy je to i sranda. Děkuji.

Veronika Vávrová