Víkendové kurzy

Víkendové SOUSTŘEDĚNÍ ZPĚVÁKŮ

Víkend, na který nikdy nezapomenete!


  • Aktivní kurz zpěvu s individuálním přístupem od začátečníků po pokročilé. Přihlásit se může kdokoli, program je individuálně přizpůsoben schopnostem zpěváků.
  • Celý víkend věnujete sobě, zpěvu, hudbě, přátelství, zážitkům, ale i seberozvoji a osobnímu růstu...
  • Pracujeme především na praxi, ale i na technice (workshopy a individuální konzultace).

PRO KOHO:

- pro kohokoli, kdo chce prozpívat víkend, naučit se spoustu nových věcí a poznat hromadu skvělých (nejen hudebních přátel)
- pokročilost zpěváků nehraje roli

CO ZAŽIJETE:

- hlasové rozcvičky, workshopy na různá témata, zpěv na profesionální aparaturu s bezdrátovými mikrofony, sólový zpěv, skupinový zpěv, pěvecké konzultace, zpívání s kapelou, večerní hudební párty, karaoke, teambuilding, kopu srandy a mnoho dalšího

HLAVNÍ PŘÍNOSY SOUSTŘEDĚNÍ:

- rozezpíváte se jako nikdy a v technice se posunete o kus kupředu
- uvolníte se a pochopíte spoustu věcí, díky praxi, kolegialitě a spolupráci
- zamakáte na odstranění trémy a uděláte něco pro sebe
- získáte větší sebejistotu, suverénost ve vystupování a motivaci trénovat a bavit se zpěvem


TERMÍN a MÍSTO KONÁNÍ:

- Pá 12 - Ne 14. května 2023

- Adresa: Domanín 127, na Vysočině 
- ubytování v pátek od 9:00, start programu v 10:00
- konec soustředění v neděli v 18:00


CENA:  7.000 Kč
(za celé tři dny se vším všudy - ubytování, plná penze, ovocné svačiny, program, individuální konzultace, workshopy, support týmu SŠPZ, organizace koncertu po soustředění)

NEBO odlehčená verze za 6.200 Kč bez nahrávání (aktuálním tématem soustředění je totiž Natáčení skupinových projektů a příprava koncertu na Melodce 25.5.2023)

KONCERT: 

- to co natrénujeme, máte šanci ukázat a na živém vystoupení (účast je po domluvě): v METRO MUSIC BARu, na Melodce, Šelepce nebo v Cabaretu des Péchés

Podmínka k přihlášení:

- absolvování alespoň jedné sólové lekce s Ivet, lépe dvou - naladění se a hlavně domluva a příprava písně, která je v aktuálním zadání soustředění

Online rezervace místa na

SOUSTŘEDĚNÍ ZPĚVÁKŮ

- Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.
- Rezervace místa na SOUSTŘEDĚNÍ ZPĚVÁKŮ bude dokončena jakmile obdržíme přihlášku a zálohu: 3.000 Kč / os. - číslo účtu: 1643165014 / 3030 - do zprávy pro nás napište prosím SOUSTŘEDĚNÍ ZPĚVÁKŮ + JMÉNO STUDENTA /KY. 
- Potvrzení o dokončené rezervaci Vám pak zašleme mailem. 
- Pokud nám pouze vyplníte přihlášku, kterou zašlete na mail a platbu neodešlete, místo Vám nerezervujeme. 
- Záloha je vratná při zrušení účasti nejpozději 14 dní před konáním soustředění. V případně komplikací za sebe můžete poslat kohokoli jiného nebo záloha propadá.


Víkendový KURZ ZPĚVU

TEORIE A TECHNIKA populárního zpěvu

Potřebujete se technicky nakopnout?
Tak tohle je kurz přesně pro Vás!

Vysvětlíme si teorii populárního zpěvu (správné pěvecké dýchání, techniky zpěvu užívané v populární hudbě, artikulaci, hlasovou hygienu, ...) tak, aby ji zpěvák mohl při dalším samostudiu zapracovat do techniky i praxe. Naučíme se řadu písniček v různých technikách - budeme je podrobně analyzovat, a také si ukážeme zajímavé triky, které se budou hodit v praxi.

Osnova, co všechno probereme:

  1. Dechová technika teoreticky i v praxi
  2. Intonace - chci zpívat čistě, mít svůj hlas pod kontrolou - fígle jak na to
  3. Artikulace a posazení hlasu v populární hudbě
  4. Techniky populárního zpěvu v písních
  5. Hlasová hygiena, péče o hlasovou kondici
  6. Uvolněnost, výraz, interpretace
  7. Základní pěvěcko-muzikatská terminologie užívaná v praxi (např. v kapelách, na lekcích zpěvu apod.)

Časový plán kurzu: 

Sobota    10:00 - 13:00    PAUZA NA OBĚD    15:30 - 19:00 (s krátkou 15 min pauzou)
Neděle    10:00 - 13:00    PAUZA NA OBĚD    14:30 - 16:30

Termín víkendového kurzu: 
   - zatím NEPLÁNUJEME, pro luxusní nastartování techniky nám v této době slouží náš parádní VIDEOKURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY A MÍRNĚ POKROČILÉ

Kde:   Antonína Macka 4, Brno (přelom centra a Králova pole) v naší profi zkušebně

Pro:   kohokoli, kdo si chce osvojit techniky populárního zpěvu a učit se moderní písně, max. 8 os., 15 a více let
Cena:   3300 Kč / 1 os. nebo 6000 Kč / 2 osoby, které se přihlásí společně

Reference k VÍKENDOVÉMU kurzu

"Milá Iveto, od víkendu pořád zpívám a nemůžu se nabažit svého nově objeveného hlasu. Zpívání mě vždy moc bavilo, ale až teď to má tu správnou šťávu, barvu a sytost. Ten tam je rozechvělý slabounký hlásek a bolavý poškrábaný krk. Teď už díky tobě vím, jak na to. Pořád mám před sebou tvá gesta a posunky, kterými jsi mě během zpívání upozorňovala na chyby a dokázala jsi ze mě vymámit tóny, o kterých bych nikdy nevěřila, že jsem jich schopná. Moc ti děkuji a tvoji školu vřele doporučuji."

Gabriela Kabelková


"Po absolvování víkendového kurzu s Ivetou Holasovou, mohu doporučit všem lidem se zájmem o zpěv nebo svůj hlas. Lektorka učí s velkou chutí a energií nejnovější poznatky z oblasti zpěvu. Má jednoznačný talent nejen v oblasti zpěvu, ale předávání zásadních informací základů zpěvu. Za celé dva dny jsem se nepřistihl ani na chvíli, že bych se na hodině nudil. Komunikace probíhá obousměrně a nebyl problém s odpovědí na mé občas možná až všetečné otázky. Teorie jsou prokládané praxí a všechno má spád. Nemám co bych vytkl."

Martin Horák

"Co fakt oceňuju, že ani na kratších kurzech (odpoledňák či víkendovka) si Ivet žádné know-how neschovává jen pro pravidelné žáky, ale všechno, co se dá stihnout, otevřeně a systematicky vysvětlí od začátku až do konce. Druhá skvělá věc je její nadšení a nasazení - ani na chvilku vás nenechá vydechnout a ani na chviličku nevypadá otráveně nebo znuděně. Nejsem zrovna pěvecký talent, takže to pro mě byla docela makačka, ale sešla se dobrá parta užili jsme si i legraci."

Karel Černín

"SŠPZ mi jejich víkendovým kurzem vážně pomohla. Skvělá profesionální lektorka, dozvěděla jsem se spoustu důležitých věcí a poznala skvělé lidi. Krásně prožitý víkend, moc doporučuji. Rozhodně mě tu nevidí naposledy! Moc děkuji za víkendový kurz a pro mě velmi důležité rady. :-)"

Valentina Mertová

Online rezervace místa ve VÍKENDOVÉM kurzu:

Podmínky:
- bude dokončena jakmile obdržíme zálohu: 2 000 Kč / os.
- číslo účtu: 1643165014 / 3030 - do zprávy pro nás napište prosím VÍKENDOVÝ KURZ + JMÉNO STUDENTA /KY - potvrzení o dokončené rezervaci Vám pak zašleme mailem
- pokud pouze vyplníte přihlášku a platbu neodešlete, místo Vám nerezervujeme
- záloha za kurz není vratná, díky ní Vám můžeme rezervovat místo, v případně komplikací za sebe můžete poslat kohokoli jiného