Tým SŠPZ

Kdo jsme?

Parta lidí, kteří opravdu žijí zpěvem a hudbou!

Jedna naše studentka už před pár lety řekla, že "děláme práci snů". Práci, která činí lidi šťastnými, protože jim plní jejich sny a zároveň tak dělá radost i nám... Pravda! Však se podívejte do Kalendáře akcí, co máme za sebou... tohle všechno nejde dělat jinak než s láskou. ;-)

NAŠE HESLA:
1) U nás je vše o domluvě a nic není problém!
2) Všechno jde, když se chce! Fakt!

Hlavní AKTÉŘI v naší škole

Iveta HØLAS Holasová 

- zakladatelka školy, organizátorka akcí, hlavní motor ve vymýšlení aktivit pro studenty, motivátorka a jediná lektorka v SŠPZ. Více zde.

Jirka Holas

- Mj. manžel Ivet :-), je hlavní technická podpora naší školy. Zajišťuje, aby nám vše hrálo a fungovalo, zvučí akce, rozumí skvěle veškeré aparatuře a technice. Dokáže našim studentům poradit při výběru či zapojení jejich vlastních domácích studií pro cvičení nebo nahrávání.
- Hraje v Kapele SŠPZ - na kytaru, baskytaru, ukulele, piano, cajon nebo bicí - podle toho, co je potřeba. Je to skvělý zpěvák a multiinstrumentalista. Pochází z hudební rodiny, takže mu vše kolem muziky jde tak nějak samo. Má to ale štěstí... ;-)

Kapela KANCI.cz

 ...a zároveň kapela Soukromé školy POPULÁRNÍHO ZPĚVU

Součástí naší velké školní kapely je celkem pět kanců, kteří doprovází naše studenty na koncertech, plesech a jiných akcích školy

Honza Němec 


          Honza je skvělý zpěvák a kytarista a potkáte se s ním hlavně na víkendových soustředěních, která SŠPZ pořádá minimálně dvakrát do roka. Honza se stal vlastně takovým nejbližším přítelem SŠPZ, protože se v průběhu svého studia zpěvu u Ivet začal aktivně zapojovat do hraní v kapele SŠPZ a i když už teď zpěv nestuduje, nadále s námi jezdí na naše bouřlivé hudební víkendy a obohacuje naše vystoupení skvělými sóly na kytaru. Když je potřeba, hravě zvládá zahrát i na baskytaru nebo cajon. Společně s Jirkou a Ivet hraje v kapele Kanci, která zajišťuje hudební doprovod nejrůznějších akcích.

Aleš Winkler 

          Aleš je úžasný multiinstrumentalista z muzikantské rodiny. Má vystudované oba cykly na piano, ale zároveň je i excelentní bubeník a zpěvák. Má rád posezení s přáteli s kytarou v ruce a zpívajícím davem. Po pár našich školních soustředěních už můžeme říct, že umí hrát i na basu. :-) Alda tvoří i své vlastní písně. Do SŠPZ k Ivet se přihlásil, aby zlepšil své pěvecké schopnosti do jedné z autorských kapel, kde byl frontmanem a i když byl nakonec jen na několika lekcích zpěvu, po pár soustředěních zůstal našim skvělým kamarádem a nedílnou součástí školní kapely. 

Radek Žák 

          Radek je vynikající kytarista a muzikant s obrovským hudebním rozhledem. V naší kančí kapele je sice nováček, ale vzhledem k našemu dlouholetému přátelství k nám do party zapadl, jako kdyby sem patřil vždycky. Spolupracujeme spolu už řadu let, protože Ráďa je zároveň producentem, zvukařem, videomakerem a pod jeho taktovkou vznikají různé naše nahrávky a videoklipy. Kdybyste hledali schopného mistra zvuku, tak neváhejte a spojte se s ním! Budete nadmíru spokojeni, stejně jako jsme my. :-)

...a zbytek už znáte. ;-)

Iveta Holasová

Jirka Holas


TAJEMSTVÍ kvalitní výuky?

  • osobní přístup - upřímnost v zájmu profesionality
  • vnímání jedinečnosti každého studenta
  • kolegialita a přátelskost - i my jsme jen lidé a neustále se učíme, proto je naše cesta společná - nenecháme Vás v tom!
  • vše spojeno s praxí - lepší pochopení souvislostí
  • široký úhel pohledu -  vždycky to není jen o zpěvu

Přečtěte si reference od našich studentů