Tým Soukromé školy POPULÁRNÍHO ZPĚVU

Kdo jsme?

U nás je vše o domluvě a nic není problém!  

Parta lidí, kteří opravdu žijí zpěvem a hudbou!

Jedna naše studentka už před pár lety řekla, že "děláme práci snů". Práci, která činí lidi šťastnými, protože jim plní jejich sny a zároveň tak dělá radost i nám... Pravda!

A jak to všechno začalo? Na startu jsem na to byla sama a vůbec jsem si nemyslela, že se povede naši školu tak hezky rozvinout. Je to takový "home made" projekt, vybudovaný opravdu pilnou prací a obrovským zájmem o zpěv a hudbu. Ale zdá se, že jsem to začala dělat dobře, protože jsem se cca po čtyřech letech dostala do fáze, že už jsem na to sama nestačila a tak jsem tým musela rozšířit.

Do týmu SŠPZ patří lidé, kteří jsou stejně založení jako já a sdílí se mnou veškeré nadšení z naší práce. Proto jsou to všechno moji velmi blízcí lidé a přátelé, a proto se u nás díky příjemné atmosféře budete cítit opravdu jako doma. 

Více o mně v záložce Iveta Holasová...

V SŠPZ potkáte tyto nadšence:


VYŠKOLENÉ LEKTORY, kteří učí metodikou SŠPZ  = souhrn technik různých pěveckých škol, který neustále rozšiřujeme + zaměření na jedinečnost a osobitost zpěváků:


  • Učíme TECHNIKY POPULÁRNÍHO ZPĚVU, nikoli klasický zpěv.
  • Učíme na plné úvazky a s obrovským nadšením, každodenní zkušenosti s učením a neustálá touha dále se vzdělávat v oblasti populárního zpěvu nás dovedla k tomu, že dokážeme najít každému studentovi řešení pěveckých problémů na míru...

Jana Eichmeierová

Zaměření: všeobecné + výuka malých dětí, specializace na vícehlasy, dále vychytání precizní slovenské a české výslovnosti a správné hlasové hygieny, obliba muzikálových písní, folku a pop-rocku

        Druhou lektorkou školy je Jana Eichmeierová, která prošla podrobným teoretickým i praktickým školením Ivety Holasové a to nejen jako student, ale i jako lektor školy. Je to vynikající zpěvačka, která svůj talent předvedla a potvrdila úspěchem v celostátní pěvecké soutěži Česko zpívá, kde se umístila na druhém místě. Má ráda muzikálové písně, ale také známější popové a poprockové písně, které od ní můžete slyšet na různých společenských akcích, oslavách apod.  

Prošla kurzem zpěvu, tance a herecví pod vedením Talent Company v Praze. Studovala zpěv i pod vedením prof. Hany Horké (významná brněnská muzikálová a operetní zpěvačka, pedagožka zpěvu a mimo jiné matka Hany Holišové) a také u Andrey Horské (herečka a zpěvačka Divadla Husa na provázku). Dále absolvovala kurz Kompletní vokální techniky pro pokročilé (CVT Cathrine Sadolin) pod vedením Lukáše Jindry a Kateřiny Jindrové-Zítkové. Dále se aktivně vzdělává navštěvováním různých pěveckých kurzů a workshopů v ČR.


Jirka Holas

Honza Němec

Jirka, manžel Ivet, je hlavní technická podpora SŠPZ. Zajišťuje, aby nám vše hrálo a fungovalo, zvučí akce, rozumí skvěle veškeré aparatuře a dokáže našim studentům poradit při výběru či zapojení jejich vlastních domácích studií pro cvičení. Hraje v Kapele SŠPZ - na kytaru, baskytaru, ukulele, cajon nebo bicí - podle toho, co je potřeba. Rád a dobře zpívá, ale na zpěv nikdy nechodil. Pochází z hudební rodiny, takže mu vše kolem muziky jde tak nějak samo. Má to ale štěstí... ;-)

Honza je skvělý zpěvák a kytarista a potkáte se s ním hlavně na víkendových soustředěních, která SŠPZ pořádá minimálně dvakrát do roka. Honza se stal vlastně takovým nejbližším přítelem SŠPZ, protože se v průběhu svého studia zpěvu u Ivet začal aktivně zapojovat do hraní v kapele SŠPZ a i když už teď zpěv nestuduje, nadále s námi jezdí na naše bouřlivé hudební víkendy a obohacuje naše vystoupení skvělými sóly na kytaru.  


TAJEMSTVÍ kvalitní výuky?

  • osobní přístup - upřímnost v zájmu profesionality
  • vnímání jedinečnosti každého studenta
  • kolegialita a přátelskost - i my jsme jen lidé a neustále se učíme, proto je naše cesta společná - nenecháme Vás v tom!
  • vše spojeno s praxí - lepší pochopení souvislostí
  • široký úhel pohledu -  vždycky to není jen o zpěvu

Přečtěte si reference od našich studentů