Tým Soukromé školy POPULÁRNÍHO ZPĚVU

Kdo jsme?

U nás je vše o domluvě a nic není problém!  

Parta lidí, kteří opravdu žijí zpěvem a hudbou!

Jedna naše studentka už před pár lety řekla, že "děláme práci snů". Práci, která činí lidi šťastnými, protože jim plní jejich sny a zároveň tak dělá radost i nám... Pravda!

A jak to všechno začalo? Na startu jsem na to byla sama a vůbec jsem si nemyslela, že se povede naši školu tak hezky rozvinout. Je to takový "home made" projekt, vybudovaný opravdu pilnou prací a obrovským zájmem o zpěv a hudbu. Ale zdá se, že jsem to začala dělat dobře, protože jsem se cca po čtyřech letech dostala do fáze, že už jsem na to sama nestačila a tak jsem tým musela rozšířit.

Do týmu SŠPZ patří lidé, kteří jsou stejně založení jako já a sdílí se mnou veškeré nadšení z naší práce. Proto jsou to všechno moji velmi blízcí lidé a přátelé, a proto se u nás díky příjemné atmosféře budete cítit opravdu jako doma. 

Více o mně v záložce Iveta Holasová...

V SŠPZ potkáte tyto nadšence:


Námi VYŠKOLENÍ LEKTOŘI, kteří učí metodikou SŠPZ:


  • Učíme TECHNIKY POPULÁRNÍHO ZPĚVU, nikoli klasický zpěv.
  • Naše vyučující prošly LEKTORSKÝMI KURZY POPULÁRNÍHO ZPĚVU, které obsahují široký záběr teorie i praxe ve způsobech výuky moderního zpěvu, a proto dokáží najít každému studentovi řešení pěveckých problémů na míru...

Jana Eichmeierová

Zaměření: všeobecné + výuka muzikálových písní, folku a pop-rocku, specializace na vícehlasy, dále vychytání precizní slovenské a české výslovnosti

        Druhou lektorkou školy je Jana Eichmeierová, která prošla podrobným teoretickým i praktickým školením Ivety Holasové a to nejen jako student, ale i jako lektor školy. Je to vynikající zpěvačka, která svůj talent předvedla a potvrdila úspěchem v celostátní pěvecké soutěži Česko zpívá, kde se umístila na druhém místě. Má ráda muzikálové písně, ale také známější popové a poprockové písně, které od ní můžete slyšet na různých společenských akcích, oslavách apod.  Prošla kurzem zpěvu, tance a herecví pod vedením Talent Company v Praze. Studovala zpěv i pod vedením prof. Hany Horké (významná brněnská muzikálová a operetní zpěvačka, pedagožka zpěvu a mimo jiné matka Hany Holišové). 

Mgr. Petra Horáková (Lilian Rose)

Zaměření: všeobecnévýuka začátečníků, dětí, programy a hudební kroužky pro děti, dále jazzový zpěv a jeho odnože, výuka pro zpěváky a klavíristy v jednom, výuka v angličtině

        Petra Horáková je nadanou zpěvačkou s velkým srdcem pro jazz, klavíristkou, skladatelkou a textařkou. Vystudovala učitelství 1. stupně pro základní školy na Masarykově univerzitě v Brně. Několik let se věnovala výuce dětí a zaměřovala se právě na hudební výchovu a různé hudební programy. Momentálně zpívá v kapele Tresky z fresky, která se nebojí propojovat různé hudební žánry a také založila a zpívá v jazzové kapele Jazzycats. Ve volných chvílích hraje na klavír, kytaru a pracuje na autorských písních pro svůj vlastní recitál. Má za sebou celou řadu pěveckých workshopů se zaměřením na jazz a techniky zpěvu, např. pod vedením Miriam Bayle, Svati Jelínkové, jazzovou dílnu ve Frýdlantu, ad. Nadále stále studuje zpěv u Ivety Holasové a jejím cílem je sebezdokonalování, což bere jako své životní poslání. 

Jirka Holas

Honza Němec

Jirka, manžel Ivet, je hlavní technická podpora SŠPZ. Zajišťuje, aby nám vše hrálo a fungovalo, zvučí akce, rozumí skvěle veškeré aparatuře a dokáže našim studentům poradit při výběru či zapojení jejich vlastních domácích studií pro cvičení. Hraje v Kapele SŠPZ - na kytaru, baskytaru, ukulele, cajon nebo bicí - podle toho, co je potřeba. Rád a dobře zpívá, ale na zpěv nikdy nechodil. Pochází z hudební rodiny, takže mu vše kolem muziky jde tak nějak samo. Má to ale štěstí... ;-)

Honza je skvělý zpěvák a kytarista a potkáte se s ním hlavně na víkendových soustředěních, která SŠPZ pořádá minimálně dvakrát do roka. Honza se stal vlastně takovým nejbližším přítelem SŠPZ, protože se v průběhu svého studia zpěvu u Ivet začal aktivně zapojovat do hraní v kapele SŠPZ a i když už teď zpěv nestuduje, nadále s námi jezdí na naše bouřlivé hudební víkendy a obohacuje naše vystoupení skvělými sóly na kytaru.  


TAJEMSTVÍ kvalitní výuky?

  • osobní přístup - upřímnost v zájmu profesionality
  • vnímání jedinečnosti každého studenta
  • kolegialita a přátelskost - i my jsme jen lidé a neustále se učíme, proto je naše cesta společná - nenecháme Vás v tom!
  • vše spojeno s praxí - lepší pochopení souvislostí
  • široký úhel pohledu -  vždycky to není jen o zpěvu

Přečtěte si reference od našich studentů