TALENTI

TALENTI

Tady najdete takový malý přehled toho co děláme, koho učíme, podporujeme, jaké vokální skupiny u nás vznikly a třeba i inspiraci k tomu, koho můžete pozvat na své akce, koncerty, slavnosti, vernisáže a jiné příležitosti. Stačí se ozvat. ;-)


NAHLAS GANG

Parta lidí z lidu, kteří milují zpěv a chtějí si to užívat v praxi :-)

KDO JSME:

 • milovníci zpěvu a hudby, kteří chtějí vystupovat, točit klipy, seberealizovat se na hudebním poli, zažívat něco víc než jen výuku zpěvu, učit se pomocí praxe
 • jednoduše otevřená a částečně proměnlivá skupina zpěváků a muzikantů, kteří se účastní projektů Ivety HØLAS

ÚČAST:

 • přidat se do jednotlivých projektů může kdokoli, i začátečníci
 • jen je třeba počítat se členským poplatkem, který se určuje dle komplikovanosti a nákladů daného projektu (podíl např. na nahrávání zpěvu ve studiu, práci producentů, mixu, masteringu, točení a střihu klipu,... apod.)

UKÁZKY:

 • zatím máme na svém kontě dvě autorské písně - v pravém sloupečku

CHCEŠ BÝT SOUČÁSTÍ NAŠEHO DALŠÍHO PROJEKTU? 
Sleduj náš FB, tam většinou vypisujeme konkurzy na členy NAHLAS GANGu.
Nebo buď studentem Soukromé školy POPULÁRNÍHO ZPĚVU a příležitosti Ti neutečou. ;-)

VOKÁLNÍ skupiny
založené Ivetou HØLAS

Jak tak učím, tak nějak i tvořím...:-) Spojuju lidi, aby je to bavilo, rozuměli si a souznělo jim to. Tak vzniklo hromadu přátelství a tisíce zážitků, vokální skupiny, které brázdí pódia festivalů a jiných velkých akcí, ale i skupiny, které si zpívají hlavně pro radost a sem tam vystoupí na našich školních koncertech.


SOUHLAS

POZOR, POZOR - HLEDÁME ZPĚVÁKY!!!

Chceš zpívat, zlepšit si techniku zpěvu, získat motivaci, být součástí skvělé party lidí? Baví tě vícehlasy, spolupráce, chceš s námi natáčet videoklipy? A hlavně chceš zažít hromadu zážitků a kopu srandy? Jsme VETŠÍ VOKÁLNÍ SKUPINA, která společně maká na vytvoření repertoáru, se kterým by pak sem tam koncertovala na různých akcích (slavnosti, menší festivaly, školní akce SŠPZ).

Koukni na náš první KLIP... :-)

 • zkoušky míváme v ÚTERÝ 1x za 14 dní od 17:00 - 1 a půl hodiny + půl hodiny pokec a organizace 😉
 • v repertoáru máme známější moderní písně v originálních vícehlasých úpravách, které si vymýšlíme sami (např. Counting Stars, Kříž svůj neseme, Hot n´Cold v rockenrollové úpravě, Protože to nevzdám, Let Me Entertain You, Don´t Stop Me Now a jiné zajímavě upravené pecky, aktuálně taky plánujeme něco rockovějšího), písně vybíráme společně tak, aby bavily nás i publikum
 • vede nás Iveta Holasová, která s námi i zpívá
 • každá lekce se skládá z techniky (rozezpívání a rad ke konkrétním pěveckým problémům) a praxe (sezpívání písní většinou ve čtyř nebo pěti hlasech)
 • většinu písní máme ve čtyřhlase (na každý hlas jedna dvojice), ale rádi bychom se trošku zvětšili, abychom hlasy v každé skupině pojistili, kdyby někdo třeba chyběl, ať to není komplikace... Přesto program stavíme tak, že si může (pokud někdo chce) klidně i v rámci skupiny zasólovat. Hledáme nadšence, především chlapy, ale bereme i namotivované ženy. 😉
 • Školné na pololetí stojí 3500 Kč jsou v něm zahrnuty pravidelné lekce, organizace skupiny, pronájem prostor, zajištění vystupování, předpříprava vícehlasů pokud je to třeba, support Ivety Holasové
 • Požadujeme především hudební a pěvecké nadšení, dochvilnost, zodpovědnost a týmovost + určitá dávka šílenosti je předností 😊
 • pokud tě to zaujalo, neváhej a napiš, zeptej se na cokoli - dáme si "cvičné setkání" a probereme co a jak... 😊

KRU KRU voices

Šestihlasé zpracování známých hitů v energickém podání. Kru Kru jsou mladí energičtí milovníci hudby, kteří rádi zpívají na akcích, které mají lidi roztančit a rozdovádět.

V repertoáru mají populární hity jako např. Bohemian Rhapsody (Queen), Cheap Thrills (Sia feat. Sean Paul), Havana (Camila Cabello), Survivor (Destiny´s Child), Hit The Road Jack (ver. Puppini Sisters), Alkoholická (Skety) nebo Maja (Nightwork) a spoustu dalších.


Forte Positive

Čtyřhlasé zcoverování různých písní čtyř skvělých sólistů ze SŠPZ. Nádherná poslechovka nejen do kavárny, na vernisáž nebo na různé slavnosti a koncerty. 
Jedním z velkých úspěchů Forte Positive je, že byli přijati mezi umělce do angažmá Cabaretu des Péchés v Brně.

Tahle parta má v repertoáru slavné hity jako třeba Shallow (z filmu A Star Is Born), I´ll Be There For You (ze seriálu Friends), Radiokative (Imagine Dragons), Sucker (Jonas Brothers), a jiné pecky, co vás nadchnou i když je takhle neznáte. 😊

Výjimeční sólisté ze SŠPZ

Pozor, výjimeční jsou u nás absolutně všichni, ale někteří zpívají jen tak pro svoji radost a úplně jim to stačí a jiné zase baví nahrávat ve studiu, točit klipy a dělat to pro více lidí. 
No a správně to dělají úplně všichni, protože se seberealizují tak, jak je jim milo a my je v tom vždycky rádi podpoříme. :-)

Tady je jen pár ukázek písní lidí, kteří studují zpěv v Soukromé škole POPULÁRNÍHO ZPĚVU, tedy pod vedením Ivety HØLASové.

Naši drazí, děkujeme Vám všem za poctivou práci a že Vás můžeme podporovat!