TALENTI

TALENTI

Tady najdete takový malý přehled toho co děláme, koho učíme, podporujeme, jaké vokální skupiny u nás vznikly a třeba i inspiraci k tomu, koho můžete pozvat na své akce, koncerty, slavnosti, vernisáže a jiné příležitosti. Stačí se ozvat. ;-)


Naše školní projekty

Parta lidí z lidu, kteří milují zpěv a chtějí si to užívat v praxi :-)

KDO JSME:

  • milovníci zpěvu a hudby, kteří chtějí vystupovat, točit klipy, seberealizovat se na hudebním poli, zažívat něco víc než jen výuku zpěvu, učit se pomocí praxe
  • jednoduše otevřená a částečně proměnlivá skupina zpěváků a muzikantů, kteří se účastní projektů Ivety HØLAS

ÚČAST:

  • přidat se do jednotlivých projektů může kdokoli, i začátečníci
  • jen je třeba počítat se členským poplatkem, který se určuje dle komplikovanosti a nákladů daného projektu (podíl např. na nahrávání zpěvu ve studiu, práci producentů, mixu, masteringu, točení a střihu klipu,... apod.)

UKÁZKY:

  • zatím máme na svém kontě dvě autorské písně - v pravém sloupečku

CHCEŠ BÝT SOUČÁSTÍ NAŠEHO DALŠÍHO PROJEKTU? 
Sleduj náš FB, tam většinou vypisujeme konkurzy na členy videoklipů.
Nebo buď studentem Soukromé školy POPULÁRNÍHO ZPĚVU a příležitosti Ti neutečou. ;-)

VOKÁLNÍ skupiny
založené Ivetou HØLAS

Jak tak učím, tak nějak i tvořím...:-) Spojuju lidi, aby je to bavilo, rozuměli si a souznělo jim to. Tak vzniklo hromadu přátelství a tisíce zážitků, vokální skupiny, které brázdí pódia festivalů a jiných velkých akcí, ale i skupiny, které si zpívají hlavně pro radost a sem tam vystoupí na našich školních koncertech.


SOUHLAS

Souhlas je aktuálně šestičlenná vokální skupina, která má v repertoáru různé moderní písně v originálních vícehlasých úpravách (např. Counting Stars, Kříž svůj neseme, Hot n´Cold v rockenrollové úpravě, Protože to nevzdám, Let Me Entertain You, Don´t Stop Me Now a jiné zajímavě upravené pecky).

KRU KRU voices

Šestihlasé zpracování známých hitů v energickém podání. Kru Kru jsou mladí energičtí milovníci hudby, kteří rádi zpívají na akcích, které mají lidi roztančit a rozdovádět.
V repertoáru mají populární hity jako např. Bohemian Rhapsody (Queen), Cheap Thrills (Sia feat. Sean Paul), Havana (Camila Cabello), Survivor (Destiny´s Child), Hit The Road Jack (ver. Puppini Sisters), Alkoholická (Skety) nebo Maja (Nightwork) a spoustu dalších.


Forte Positive

Čtyřhlasé zcoverování různých písní čtyř skvělých sólistů ze SŠPZ. Nádherná poslechovka nejen do kavárny, na vernisáž nebo na různé slavnosti a koncerty. 
Jedním z velkých úspěchů Forte Positive je, že byli přijati mezi umělce do angažmá Cabaretu des Péchés v Brně.

Tahle parta má v repertoáru slavné hity jako třeba Shallow (z filmu A Star Is Born), I´ll Be There For You (ze seriálu Friends), Radiokative (Imagine Dragons), Sucker (Jonas Brothers), a jiné pecky, co vás nadchnou i když je takhle neznáte. 😊


Máme u nás i další skvělá vokální uskupení: 

Anonymní metalisti, Elements, Katrína a Lůca, Sovy jako, VYSME

Výjimeční sólisté ze SŠPZ

Pozor, výjimeční jsou u nás absolutně všichni, ale někteří zpívají jen tak pro svoji radost a úplně jim to stačí a jiné zase baví nahrávat ve studiu, točit klipy a dělat to pro více lidí. 
No a správně to dělají úplně všichni, protože se seberealizují tak, jak je jim milo a my je v tom vždycky rádi podpoříme. :-)

Tady je jen pár ukázek písní lidí, kteří studují (nebo studovali) zpěv v Soukromé škole POPULÁRNÍHO ZPĚVU, tedy pod vedením Ivety HØLASové.

Naši drazí, děkujeme Vám všem za poctivou práci a že Vás můžeme podporovat!